2016 Ocak ayında faaliyete geçirdiğimiz Bursa Haskan Otomotiv Özel Renault & Dacia servisimiz çalısmaya başladığımız günden itibaren hizmetini kalitesini daha yukarıya çıkararak devam etmekte. Geçirdiğimiz bir yıl icinde bizi tercih eden misafirlerimiz bunu gün gün fark ederek servisimize geldiklerinde, sosyal medyadan
ve en önemlisi kendi akrabalarına çevrelerine bizi tavsiye ederek yolumuzun doğruluğunu bize her seferinde hissettirdiler.

Eylül ayında büyük bir yenilik ile sevindik kaporta ve onarım merkezimizin hizmete girmesi ve halen devam eden ikame araç uygulamamız hala Bursa da iyi ve tek olan bir hizmet örneği olmakta. Kalitenizi ve hizmetinizi ne kadar yüksekte tutarsanız bulunduğunuz çevredekilerde kalitelerini yükseltmek için caba gösterirler ve karşılığını hizmet olarak yine o şehirde yaşayan bizler alırız.

Yaptığımız uygulama ve hizmette hep Bursa’nın ilk ve tek sıfatlarını kullanıyoruz bunda haklı olduğumuzun yeni göstergesi ilgili kurum olan TSE tarafından belgeli olarak kanıtlanmıştır.

Bunun gururunu ve sevincini de hep birlikte yasamaktayız.

Bursa’nın TSE 13168 1.Sınıf Özel Servis Hizmet Yeterlilik belgesi olan tek özel servisiyiz.

Hakkımızda

Bursa Nilüfer ilçesinde 2016 Ocak ayı itibariyle Faaliyete geçen Haskan Otomotiv Güçlü kadrosu, son teknoloji ekipmanları ile randevusuz ve Ekonomik satış sonrası hizmeti sunan bir servis haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti en ön planda tutulan servisimizde yapılan bakım ve onarımlar Üretici garantisi bozmadan uygulanmaktadır.

İletişim

Adres: Alaaddinbey Mh. 642. Sk. No:2/A1 Nilüfer/BURSA

Telefon: 0 224 413 77 03
E-mail: info@bursahaskan.com

Bursa Haskan © 2023 Tüm hakları saklıdır.

NETFİKİR