HİZMETLERİMİZ

RENAULT VE DACİA MARKA OTOMOBİLLERİN MEKANİK TAMİR VE BAKIMLARINI, UZMAN KADRO, RAHAT LOKASYON VE SON TEKNOLOJİ CİHAZLARIMIZLA SİZ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERİYORUZ. AYRICA YENİ HİZMETE AÇILAN KAPORTA ONARIMI VE BOYA MERKEZİMİZ İLE TÜM MARKA VE MODEL ARAÇLARA BOYA VE ONARIM HİZMETİ VERMEKTEYİZ. BU ÖZELLİKLERİ İLE ŞİRKETİMİZ BURSA’NIN TEK MARKA EN BÜYÜK ÖZEL SERVİSİ KONUMUNDAYIZ.

Mekanik BakımHasakan Otomotiv Mekanik servisimize gelen “Her Marka ve Model Araca“, uzman personelimiz ve teknik cihazlarımızla ücretsiz “check-up” tan geçirilir. Mekanik Onarım Bilgisayarlı Test Cihazımız ile Motor analizi Motor Performansının ve Aracın Bilgisayar sisteminin analizi
Kaporta BoyaHaskan Kaporta Servisi uzman personeli ve teknik donanımı ile tüm kaporta hasarlarına profesyonel çözümler üretmektedir.
Yedek ParçaHaskan Servis, Tüm otomobil markaları için üretici garantili oto yedek parça çeşidini en iyi fiyat avantajı ve en iyi hizmet imkanı ile siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. 
Periyodik BakımOtomotiv teknolojilerinde her marka ve model araca hizmet verebilecek, uzman ve teknolojiyi kullanmayı prensip edinmiş Haskan Otomotiv  ile en uygun koşullarda hizmet vermeyi bir görev biliyoruz. Her yaştaki tüm araç marka ve modelleri için,
ElektromekanikYüksek teknoloji unsuru araçlarınızın arıza tespiti ve onarımı sonrası kontrolleri, Autologic Diagnos cihazı ile yapılmaktadır. 
Bilgisayarlı Arıza TespitiBilgisayarlı arıza tespiti ile daha hızlı müdahale  Motor, ateşleme sistemleri, elektronik sistemler, fren sistemleri ve gereken tüm parçalar titizlikle kontrol edilir ve tespitlerimiz sonucu yapılması gereken bakım işlemleri, bilginiz dahilinde, anında uygulanır.

Tüm Görüş, Soru ve Önerileriniz ve Servis Rendevusu  için Lütfen Bize Ulaşın