FİRMA PROFİLİ

Haskan Otomotiv
Özel Servis

Her Marka Araca Garantili Servis

Bursa Nilüfer ilçesinde 2016 Ocak ayı itibariyle Faaliyete geçen Haskan Otomotiv Güçlü kadrosu, son teknoloji ekipmanları ile randevusuz ve Ekonomik satış sonrası hizmeti sunan bir servis haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti en ön planda tutulan servisimizde yapılan bakım ve onarımlar Üretici garantisi bozmadan uygulanmaktadır.

Motorlu Taşıtlar Dikey Anlaşmaları (Blok Muhafiyeti) kanununa göre; Yükümlülüğüne girmiş olduğumuz Renault – Dacia – Volkswagen – Audi – Skoda – Seat – Bmw – Mercedes markalarımızda üretici garantisi bozulmamaktadır.

Hasar Onarım merkezimiz Bursa’ nın en kapsamlı onarım merkezlerinden biridir. Aylık ortalama 150 Araç onarımı ile hızlı ve kaliteli hizmetin yanı sıra ÜCRETSİZ ve SÜRESİZ İKAME ARAÇ HİZMETİ ile müşterilerimizin memnuniyeti  firma önceliğimizdir.

Bugün geldiğimiz noktada da;
TSE 13168 1.Sınıf Satış Sonrası Hizmet Belgesi
ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi
ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yön. Sistemi
ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi
OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yön. Sistemi

Belgelerimiz ile verdiğimiz tüm hizmetlere hızımızı ve kalitemizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.

1200 M2 Kapalı Alan , 1300 M2 Açık Alanda ;
Deneyimli Personel Uzman Kadro
Kaliteli ve Randevusuz  Hizmet

Misyonumuz
Satış,
Servis ve Müşteri Hizmetlerinde; çalışanlarımızla yarattığımız güç birliği ile Müşterilerimizin mutluluğunu sağlarken;
Müşterilerine, tedarikçilerine, çalışanlarına ve topluma karşı sorumlu,
Müşterilerine fark yaratarak çözümler üreten ve doğru bilgi veren,
Verimli çalışan, maliyetleri asgari düzeye indirerek hizmet sunan,
Müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma kattığımız değeri daima mükemmelliği esas alarak sürdürmek.

Vizyonumuz
Başarılarımızı sürekli kılarken, kaliteli, dürüst, etik değerlere sahip olma ilkelerimizi geleceğe taşımak ve aynı zamanda müşteri memnuniyetini esas alarak sektörümüzde lider olmak.

Kalite Belgelerimiz


2016 Ocak ayında faaliyete geçirdiğimiz Bursa Haskan Otomotiv Özel Renault & Dacia servisimiz çalısmaya başladığımız günden itibaren hizmetini kalitesini daha yukarıya çıkararak devam etmekte. Geçirdiğimiz bir yıl icinde bizi tercih eden misafirlerimiz bunu gün gün fark ederek servisimize geldiklerinde, sosyal medyadan
ve en önemlisi kendi akrabalarına çevrelerine bizi tavsiye ederek yolumuzun doğruluğunu bize her seferinde hissettirdiler.

Eylül ayında büyük bir yenilik ile sevindik kaporta ve onarım merkezimizin hizmete girmesi ve halen devam eden ikame araç uygulamamız hala Bursa da iyi ve tek olan bir hizmet örneği olmakta. Kalitenizi ve hizmetinizi ne kadar yüksekte tutarsanız bulunduğunuz çevredekilerde kalitelerini yükseltmek için caba gösterirler ve karşılığını hizmet olarak yine o şehirde yaşayan bizler alırız.

Yaptığımız uygulama ve hizmette hep Bursa’nın ilk ve tek sıfatlarını kullanıyoruz bunda haklı olduğumuzun yeni göstergesi ilgili kurum olan TSE tarafından belgeli olarak kanıtlanmıştır.

Bunun gururunu ve sevincini de hep birlikte yasamaktayız.

Bursa’nın TSE 13168 1.Sınıf Özel Servis Hizmet Yeterlilik belgesi olan tek özel servisiyiz.